Карта пам'яті Kingston microSD Canvas Select 64 ГБ
Відео 2 |
Kingston microSDXC Canvas Select 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston microSD Canvas Select 64 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston SDCS/64 GBSP MicroSD Canvas Select prędkości klasy 10 UHS-I dostę | 83 zł |
Karta Kingston Canvas Select Plus MicroSDXC 64 GB + 64 GB + 64 GB Class 10 | 74 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus, microSD, 64 GB | 98 zł |
MEMORY MICRO SDXC 64GB UHS-I/3PACK SDCS2/64GB-3P1A KINGSTON | 94 zł |
Kingston Micro Sdxc Canvas Select 64gb 3 Units+adapter Memory Card Czarny | 69 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus, microSD, 64 GB | 97 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston microSD Canvas Select
Ціни на Kingston microSD Canvas Select |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select 32 ГБ | від 51 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston microSD Canvas Select 64 ГБ | від 69 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select 128 ГБ | від 57 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →