Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 64 ГБ (SDSQUNS-064G-GN3MA)
75 zł Купити! Karta SanDisk Ultra MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I (SDSQUNS-064G-GN3MN)Morele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
SanDisk Ultra microSDXC 533x UHS-I 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 32 ГБ | від 27 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 64 ГБ | від 75 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 128 ГБ | від 60 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →