Karta pamięci SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 64 GB (SDSQUNS-064G-GN3MA)
75 zł Kup! Karta SanDisk Ultra MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I (SDSQUNS-064G-GN3MN)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
SanDisk Ultra microSDXC 533x UHS-I 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I
Ceny na SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 32 GB | od 27 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 64 GB | od 75 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 128 GB | od 60 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →