Karta pamięci SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 128 GB
SanDisk Ultra microSDXC 533x UHS-I 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 128GB 173423 | 60 zł |
SanDisk Karta pamięci 128GB 100 MB/s Ultra microSDXC | 99 zł |
Sandisk Ultra Micro Sdxc 128gb Class 10 Memory Card Biały,Czarny SDSQUNS-1 | 111 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I
Ceny na SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 32 GB | od 27 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 64 GB | od 75 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra microSD 533x UHS-I 128 GB | od 60 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →