Карта пам'яті SanDisk Max Endurance microSD 32 ГБ (SDSQQVR-032G)
Фото 4 |
SanDisk Max Endurance microSDHC 32Gb |
|
Картка пам'яті підвищеної надійності, призначена для тривалої безперервної експлуатації з постійним перезаписом даних. Накопичувач доведеться вчасно відеореєстраторам, системам відеоспостереження та іншим пристроям, де потрібний циклічний запис інформації. Експлуатаційний ресурс флешки «за паспортом» становить 120 тис. годин, а це на хвилиночку понад 13 років безперервної роботи картки.
SanDisk Max Endurance microSDHC 32Gb працює в екстремальних погодних умовах з температурою навколишнього середовища від -25 °С до +85 °С, має водонепроникність, удароміцну конструкцію і може похвалитися несприйнятливістю до рентгенівського випромінювання. Для моделі заявляється швидкість послідовного читання інформації на рівні 100 МБ/с, запис даних — 40 МБ/с. Клас відеозйомки V30 виступає гарантом того, що швидкість запису не просяде нижче порога 30 МБ/с. За цим параметром флешка підходить для зйомки Full HD та 4К-відео. У версії зі сховищем на 32 ГБ продукт має трирічну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Max Endurance microSD 32 ГБ
Усі ціни 11 →SanDisk MAX Endurance microSD/SD - 100MB/s - 32GB | 67 zł |
SanDisk Max Endurance microSDHC 32GB Class 10 U3 + Adapter RF-SDMIC-SND-27 | 53 zł |
Karta pamięci SANDISK Max Endurance microSDHC 32GB + SD Adapter | 53 zł |
Karta SanDisk Max Endurance MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (SDSQQVR | 59 zł |
Модификації SanDisk Max Endurance microSD
Ціни на SanDisk Max Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
SanDisk Max Endurance microSD 32 ГБ | від 53 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 64 ГБ | від 91 zł | 15 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 128 ГБ | від 140 zł | 13 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 256 ГБ | від 255 zł | 13 пропозицій |