Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ (SDSQXA1-128G-GN6MA)
Відео 3Фото 8 |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ
Усі ціни 41 →SANDISK - CARDS SDSQXAA-128G-GN6AA 128 GB | 76 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK microSDXC Extreme 128GB 190MB/s A2 C10 V30 U | 84 zł |
SanDisk Extreme MicroSD/SD - 190MB/s - 128GB | 71 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme Sport SDSQXAA-128G-GN6AA, microSDXC, RescueP | 85 zł |
SanDisk microSDXC Extreme 128GB 190/90 MB/s A2 V30 U3 RF-SDMIC-SND-297 | 83 zł |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 — перша ластівка з підтримкою Application Performance Class 2 (А2), випущена у вільний політ на небосхил сучасного ринку флеш-накопичувачів інформації.
Планка продуктивності додатків
Специфікація А2 розроблена для підняття планки продуктивності мобільних додатків. Власне, на борту смартфона флешці саме місце. Картка більш спритно взаємодіє з додатками, які виконують багато операцій читання/запису. Також її коник — відеозйомка у форматі 4К. Запис роликів в ультрависокому роздільній здатності сприяють високі швидкісні показники роботи накопичувача microSD.
Швидкісні характеристики
Трансфер даних з флешки проводиться з реальною швидкістю поблизу 100 МБ/с, тоді як заявлена швидкість читання складає 160 МБ/с. А от показники темпу запису файлів в пам'ять носія цілком збігаються з прописаною в техдокументації цифрою 90 МБ/с. У відповідності зі специфікаціями UHS-I U3 і V30, картка підтримує швидкість запису на рівні не менше 30 МБ/с.
Приємні дрібниці
Модель упакована в захищений корпус, адаптер до неї на «дорослий» SD-розмір додається в комплекті. Плюс до того разом з флешкою користувач дістає право користуватися фірмовим ПО SanDisk — утилітами для резервного копіювання даних на Android-пристроях (Memory Zone) і для відновлення втрачених файлів (RescuePro).
Модификації SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 40 zł | 46 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 64 zł | 43 пропозиції | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 113 zł | 28 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 ГБ | від 337 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 222 zł | 11 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ | від 552 zł | 24 пропозиції |