Karta pamięci SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB (SDSQXA1-128G-GN6MA)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB
Wszystkie ceny 44 →SANDISK - CARDS SDSQXAA-128G-GN6AA 128 GB | 76 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 128 GB 190/90 MB/s A2 C10 | 93 zł |
SanDisk Extreme MicroSD/SD - 190MB/s - 128GB | 71 zł |
SanDisk microSDXC Extreme 128GB 190/90 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SDMIC-S | 74 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 128GB | 74 zł |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 - to pierwsze urządzenie z wsparciem Application Performance Class 2 (A2) wprowadzone na nowoczesny rynek kart pamięci.
Pasek wydajności aplikacji
Specyfikacja A2 ma na celu podniesienie poprzeczki wydajności aplikacji mobilnych. Właściwie, na pokładzie smartfona jest dobre miejsce na kartę pamięci. Karta szybciej współdziała z aplikacjami, które wykonują wiele operacji odczytu/zapisu. Jej mocną stroną jest również nagrywanie wideo w formacie 4K. Nagrania wideo w ultrawysokiej rozdzielczości wspierają wysoką wydajność dysku microSD.
Charakterystyki prędkości
Przenoszenie danych z karty pamięci odbywa się z rzeczywistą prędkością około 100 MB/s, natomiast deklarowana prędkość odczytu wynosi 160 MB/s. Jednak wskaźniki szybkości zapisu plików do pamięci nośnika całkowicie pokrywają się z wartością 90 MB/s zapisaną w dokumentacji technicznej. Zgodnie ze specyfikacją UHS-I U3 i V30 karta obsługuje prędkość zapisu co najmniej 30MB/s.
Przyjemne drobiazgi
Model jest zapakowany w zabezpieczone etui, w zestawie znajduje się adapter do "dorosłego" rozmiaru SD. Dodatkowo, wraz z dyskiem flash, użytkownik otrzymuje prawo do korzystania z zastrzeżonego oprogramowania SanDisk - narzędzi do tworzenia kopii zapasowych danych na urządzeniach z systemem Android (Memory Zone) oraz do odzyskiwania utraconych plików (RescuePro).
Modyfikacje SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 40 zł | 51 oferta | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 64 zł | 46 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 114 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 GB | od 335 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 222 zł | 15 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 555 zł | 22 oferty |