Karta pamięci SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB
Wideo 3Zdjęcia 8 |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512Gb |
|
Wysokie wskaźniki prędkości pracy. Klasa dla aplikacji A2. Dostęp do zastrzeżonych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme MicroSD/SD - 190MB/s - 512GB | 222 zł |
SanDisk microSDXC Extreme 512GB 190/130 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SDMIC- | 268 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 512 GB | 350 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 512 GB | 350 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 40 zł | 50 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 64 zł | 47 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 114 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 GB | od 335 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 222 zł | 15 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 555 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →