Karta pamięci SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 GB (SDSDXVV-512G-GNCIN)
Zdjęcia 4 |
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 512 GB Extreme microSDXC karta adapter SD RescuePRO Deluxe do 180 | 311 zł |
SanDisk SDXC 512GB Extreme UHS-I U3 V30 180/130 MB/s RF-SD-SND-212 | 369 zł |
KARTA SANDISK EXTREME SDXC 512 GB 180/130 MB/s C10 V30 UHS-I U3 | 412 zł |
SanDisk 512GB SDXC Extreme 180MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 - darmowy odbiór w | 399 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ceny na SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 GB | od 44 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 GB | od 47 zł | 12 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 GB | od 87 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 GB | od 156 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 GB | od 311 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →