Karta pamięci SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 GB (SDSDXV2-064G-GNCIN)
Zdjęcia 4 |
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 64Gb |
|
Szybka pamięć SD UHS-I Class 3 (U3) do aparatów i kamer. Model pochodzi z linii Extreme - zewnętrzna powłoka pendrive'a nie ugina się pod obciążeniem, karta pamięci ma wodoodporną, żaroodporną i wstrząsoodporną konstrukcję. Co więcej, SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 64Gb wykazuje odporność na promieniowanie rentgenowskie. Szybkość zapisywania informacji na dysku flash sięga 80 MB / s, odczytywania z niego danych - około 130 MB / s.
Możesz wycisnąć z niego więcej, korzystając z czytników kart marki SanDisk. Technologia QuickFlow optymalizuje wydajność dysku, zapewniając szybki transfer danych z szybkością do 170 MB/s. Klasa rejestracji wideo karty jest oznaczona oznaczeniem V30. Oznacza to, że gwarantowana prędkość nagrywania podczas nagrywania wideo nie spadnie poniżej 30 MB / s. Dzięki tym parametrom pendrive jest odpowiednim rozwiązaniem do nagrywania wideo 4K. Kupując dysk, użytkownik otrzymuje subskrypcję oprogramowania RescuePRO Deluxe do odzyskiwania skasowanych plików i utraconych informacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 GB
Wszystkie ceny 12 →Sandisk SDSDXV2-064G-GNCIN Karta MicroSDXC Extreme Pro 64 GB Czarny | 47 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Extreme SDXC 64 GB 170/80 MB/s C10 V30 UHS-I | 63 zł |
SanDisk SDXC 64GB Extreme UHS-I U3 V30 170/80 MB/s RF-SD-SND-208 | 62 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme SDXC 64GB | 53 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme SDXC 64GB | 53 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ceny na SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 GB | od 44 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 GB | od 47 zł | 12 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 GB | od 87 zł | 26 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 GB | od 156 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 GB | od 311 zł | 5 oferty |