Karta pamięci SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 GB
Wideo 3Zdjęcia 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme PRO CFexpress karta pamięci typu B 64 GB prędkość odczytu | 378 zł |
SanDisk Extreme Pro CFexpress - 1700MB/s - 64GB | 381 zł |
KARTA SANDISK EXTREME PRO CFexpress 64GB (1500/800 MB/s) | 420 zł |
SanDisk CFexpress 64GB Extreme Pro 1500/800 MB/s RF-CF-SND-080 | 429 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B 64GB | 402 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ceny na SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 GB | od 378 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 GB | od 493 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 GB | od 616 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 GB | od 799 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →