Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ (SDSDXXD-512G-GN4IN)
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Class 10 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandisk Extreme Pro SDSDXXD-512G-GN4IN Karta Micro Sd Czarny 512 GB | 326 zł |
SanDisk SDXC 512GB Extreme Pro 200/140 MB/s V30 UHS-I U3 RF-SD-SND-214 | 479 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 512GB | 427 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 512GB | 427 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 45 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 95 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 326 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ | від 717 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →