Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CompactFlash 64 ГБ
Відео 2 |
SanDisk Extreme Pro CompactFlash 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CompactFlash 64 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme Pro 64 GB 160 MB/s CompactFlash Memory Card - Black/Gold/R | 251 zł |
SanDisk Extreme Pro CF - 160MB/s - 64GB | 314 zł |
SanDisk Extreme Pro CF 64GB RF-CF-SND-054 | 349 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 160MB/S (64 GB) | 328 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 160MB/S (64 GB) | 328 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →