Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 ГБ (SDSQUNC-128G-GN6MA)
Відео 8 |
SanDisk Ultra microSDXC UHS-I 128Gb |
|
Невибаглива «робоча бджілка» в компактному формфакторі з заявленою підтримкою передачі даних на високошвидкісній шині UHS-I. MicroSDXC-накопичувачі серії Ultra від SanDisk випускаються у версіях з 64, 128 і 200 ГБ пам'яті. Швидкість послідовного читання і запису інформації з картки не повинна бути менше 10 МБ/с. Підтвердження тому — приналежність SanDisk Ultra microSDXC UHS-I до 10-го швидкісного класу.
Максимальний темп зчитування даних з флешки дорівнює 80 МБ/с. Разом з накопичувачем поставляється адаптер під «дорослий» SD-розмір, який зустрічається на борту багатьох фотоапаратів і відеокамер. В силу своєї універсальності карту пам'яті також можна використовувати спільно з мобільними пристроями на зразок смартфона або планшета та відеореєстраторами. Флешка екіпірована в ударостійке, водонепроникне і термостійке «обмундирування» на варті збереження працездатності навіть в тих випадках, якщо з ладу вийде пристрій-«носій» microSD-накопичувача.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 ГБ
Усі ціни 10 →SanDisk Ultra microSDXC 128GB Class 10 UHS-I karta pamięci adapter SD do w | 109 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128GB Class 10 UHS-I karta pamięci adapter SD do V | 109 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128 GB Class 10 UHS-I karta pamięci adapter SD do | 109 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128GB Class 10 UHS-I karta pamięci adapter SD do M | 109 zł |
SanDisk Ultra Android microSDXC 128 GB do 80 MB/s Class 10 karta pamięci a | 205 zł |
Модификації SanDisk Ultra microSD UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD UHS-I 16 ГБ | від 45 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 32 ГБ | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 64 ГБ | від 48 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 ГБ | від 109 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 ГБ | від 85 zł | 19 пропозицій |