Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ
Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra Android microSDXC 512 GB 150 MB/s A1 C | 170 zł |
SanDisk Karta Ultra microSDXC 512GB 150MB/s A1 + Adapter SD SFSANMD512AC15 | 214 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 512GB Android 150MB/s A1 UHS-I + Adapter RF-SDMIC- | 179 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 512GB + Adapter | 270 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 512GB + Adapter | 270 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 24 zł | 29 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 32 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 44 zł | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 ГБ | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 90 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 ГБ | від 171 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 165 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 384 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →