Карта пам'яті Lexar High-Performance 633x microSD 512 ГБ
Фото 12 |
Lexar High-Performance 633x microSDXC 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar High-Performance 633x microSD 512 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar 633x 512 GB Pamięć Flash MicroSDXC UHS-I Class 10 LSDMI512BB633A | 300 zł |
Lexar 512GB microSDXC High-Performance 633x UHS-I C10 A2 V30 U3 RF-SDMIC-L | 316 zł |
No name MEMORY MICRO SDXC 512GB UHS-I/W/ADAPTER LSDMI512BB633A LEXAR | 232 zł |
Karta Lexar 633x MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (LSDMI512BB633A | 188 zł |
Lexar, Karta pamięci High-Performance 633x micro SDXC 512GB UHS-I z Adapte | 213 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Lexar High-Performance 633x microSD
Ціни на Lexar High-Performance 633x microSD |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 633x microSD 32 ГБ | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 64 ГБ | від 49 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 128 ГБ | від 40 zł | 10 пропозицій | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 512 ГБ | від 188 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →