Карта пам'яті Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 ГБ
Фото 4 |
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 ГБ
Samsung Evo plus 128 GB Micro SD SDXC Class 10 karta pamięci U3 100 MB/S M | 91 zł |
Karta pamięci SAMSUNG microSDXC Evo Plus 128GB MB-MC128HA EU | 70 zł |
Samsung Plus 128 GB micro SD SDXC Class 10 U3 karta pamięci 100 MB/S 4K Ul | 85 zł |
Чого тільки не зустрінеш в модельному ряді продукції південнокорейського бренду Samsung. Тут тобі і побутова техніка, і популярні у всіх куточках планети смартфони, і навіть камери для зйомки сферичних панорам. Двома останніми категоріями товарів не розкритися без швидкісний карти пам'яті, в амплуа якої постає Samsung Plus EVO 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3.
Висока швидкість «польоту»
За скромними підрахунками компанії-виробника на флешку об'ємом 128 ГБ поміщається 6 ГБ відео формату 4К і понад 27 тис. фотографій. Скопіювати ролик вагою 3 ГБ на сумісний пристрій представляється можливим приблизно за 38 сек., благо обмін файлами проводиться згідно з паспортними даними — читання близько 90-95 МБ/с і запис на рівні 85-90 МБ/с.
Все «по зубах»
Накопичувачу «по зубах» запис 4К-відео з високим бітрейтом, серійна зйомка в RAW, а також перевертання «важких» мобільних ігор і додатків. Мінімально стійкий темп обміну інформацією складає 30 МБ/с. На підтвердження сказаного флешка промаркована відповідними позначеннями UHS-I U3 і V30.
Всезахищенність
Всілякі системи захисту на озброєнні у моделі дають змогу зберегти працездатність носія інформації навіть при виході з ладу девайса, яким флешка була екіпірована. Судіть самі, їй не страшні ні морська вода (при зануренні не більше ніж на 72 години), ні електромагнітні хвилі, ні рентгенівське випромінювання, ні сильні перепади температур. Вишенька на торті — демократичний цінник, за рахунок чого в рази підвищується привабливість накопичувача в очах потенційних покупців.
Модификації Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3
Ціни на Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 55 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 70 zł | 3 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 114 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 300 zł | 2 пропозиції |