Карта пам'яті Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 ГБ (MB-MC512GA)
Фото 3 |
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512Gb |
|
Повну відповідність заявленим швидкісним характеристикам. Всезащищенное виконання.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
512GB Samsung EVO Plus MicroSDXC 100MB/s Adapter MB-MC512HA/EU | 375 zł |
Karta pamięci SAMSUNG microSDXC Evo Plus 512GB MB-MC512HA EU | 100 zł |
Samsung EVO Plus karta pamięci microSD 2024 w zestawie adapter SD - 512 GB | 294 zł |
Модификації Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3
Ціни на Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 73 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 70 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 114 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 100 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →