Карта пам'яті Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 ГБ (MB-MC512KA/RU)
Фото 6 |
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
512GB Samsung EVO Plus MicroSDXC 130MB/s Adapter MB-MC512KAEU | 180 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus (2021) 512GB MB-MC512KA/EU + adapte | 170 zł |
Samsung EVO Plus microSD/SD - 130MB/s - 512GB | 185 zł |
Samsung EVO PLUS microSDXC 512GB UHS-I U3 [Zapis 90MB/s Odczyt 130MB/s] RF | 185 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Evo Plus microSDXC 512GB + Adapter | 230 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3
Ціни на Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 ГБ | від 33 zł | 27 пропозицій | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 128 ГБ | від 54 zł | 33 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256 ГБ | від 81 zł | 24 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 ГБ | від 157 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →