Karta pamięci Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 GB (MB-MC512KA/RU)
Zdjęcia 6 |
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
512GB Samsung EVO Plus MicroSDXC 130MB/s Adapter MB-MC512KAEU | 180 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus (2021) 512GB MB-MC512KA/EU + adapte | 170 zł |
Samsung EVO Plus microSD/SD - 130MB/s - 512GB | 185 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Evo Plus microSDXC 512GB + Adapter | 170 zł |
Samsung EVO PLUS microSDXC 512GB UHS-I U3 [Zapis 90MB/s Odczyt 130MB/s] RF | 185 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3
Ceny na Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 GB | od 33 zł | 27 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 128 GB | od 54 zł | 33 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256 GB | od 84 zł | 24 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 GB | od 157 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →