Karta pamięci Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 GB (MB-MC512GA)
Zdjęcia 3 |
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512Gb |
|
Pełna zgodność z deklarowanymi charakterystykami prędkości. Pełna ochrona.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3
Ceny na Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 76 zł | 1 oferta | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 70 zł | 5 oferty | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 115 zł | 1 oferta | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 278 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →