Karta pamięci Samsung PRO Ultimate SDXC 64 GB
Zdjęcia 6 |
Samsung PRO Ultimate SDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Ultimate SDXC 64 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung MB-SY64S/WW karta SD Pro Ultimate 64GB 130MB/S | 78 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-SY64S/WW Pro Ultimate SDXC 64GB 200MB/s U | 80 zł |
Samsung PRO Ultimate SDXC 64GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 200MB/s] RF- | 89 zł |
Samsung Samsung PRO Ultimate 2023 SD karta pamięci MB-SY64S/WW | 89 zł |
Samsung Karta pamięci SD MB-SY64S/WW 64GB Pro Ultimate | 114 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Ultimate SDXC
Ceny na Samsung PRO Ultimate SDXC |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Ultimate SDXC 64 GB | od 78 zł | 14 oferty | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 128 GB | od 99 zł | 15 oferty | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 256 GB | od 189 zł | 15 oferty | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 512 GB | od 397 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →