Karta pamięci Agfa SD High Speed UHS-I U1 V10 64 GB (10428)
Agfa SDXC High Speed UHS-I U1 V10 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Agfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Agfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Agfa SD High Speed UHS-I U1 V10 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agfa - flashhukommelseskort | 76 zł |
Karta AgfaPhoto Agfa SD SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 V30 (SB6036) | 80 zł |
Karta PamiĘci Agfa Sdxc 64gb Class 30 100mb/s V30 | 80 zł |
Modyfikacje Agfa SD High Speed UHS-I U1 V10
Ceny na Agfa SD High Speed UHS-I U1 V10 |
---|---|---|---|---|
Agfa SD High Speed UHS-I U1 V10 8 GB | od 37 zł | 1 oferta | ||
Agfa SD High Speed UHS-I U1 V10 16 GB | od 41 zł | 3 oferty | ||
Agfa SD High Speed UHS-I U1 V10 32 GB | od 47 zł | 3 oferty | ||
Agfa SD High Speed UHS-I U1 V10 64 GB | od 76 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →