Karta pamięci Agfa CFexpress Professional Type B 256 GB (10441)
Agfa CFexpress Professional Type B 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Agfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Agfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Agfa CFexpress Professional Type B
Ceny na Agfa CFexpress Professional Type B |
---|---|---|---|---|
Agfa CFexpress Professional Type B 128 GB | od 664 zł | 1 oferta | ||
Agfa CFexpress Professional Type B 256 GB | od 891 zł | 3 oferty | ||
Agfa CFexpress Professional Type B 512 GB | od 1 454 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →