Karta pamięci Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 64 GB (LSD0800064G-BNNNG)
Zdjęcia 4 |
Lexar High-Performance 800x SDXC UHS-I Card BLUE Series 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar SDXC High-Performance 64 GB 800x UHS-I seria BLUE klasa 10 U3 V30 do | 105 zł |
Karta Lexar Professional 800x SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (LSD0800064 | 45 zł |
Karta Pamięci Lexar Professional 800X Sdxc Uhs-I Cards, C10 V30 U3, R120 6 | 85 zł |
Lexar 64GB 800x Professional SDXC UHS-I U3 V30 - darmowy odbiór w 22 miast | 39 zł |
Modyfikacje Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series
Ceny na Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 32 GB | od 52 zł | 2 oferty | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 64 GB | od 39 zł | 4 oferty | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 128 GB | od 69 zł | 2 oferty | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 256 GB | od 119 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →