Карта пам'яті Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 64 ГБ (LSD0800064G-BNNNG)
Фото 4 |
Lexar High-Performance 800x SDXC UHS-I Card BLUE Series 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar SDXC High-Performance 64GB 800x UHS-I seria BLUE klasa 10 U3 V30 do | 105 zł |
Karta Lexar Professional 800x SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (LSD0800064 | 45 zł |
Karta Pamięci Lexar Professional 800X Sdxc Uhs-I Cards, C10 V30 U3, R120 6 | 85 zł |
Lexar 64GB 800x Professional SDXC UHS-I U3 V30 - darmowy odbiór w 22 miast | 39 zł |
Модификації Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series
Ціни на Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 32 ГБ | від 52 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 64 ГБ | від 39 zł | 4 пропозиції | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 128 ГБ | від 69 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 256 ГБ | від 119 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →