Карта пам'яті Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 128 ГБ (LSD0800128G-BNNNG)
Фото 9 |
Lexar High-Performance 800x SDXC UHS-I Card BLUE Series 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series
Ціни на Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 32 ГБ | від 52 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 64 ГБ | від 39 zł | 4 пропозиції | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 128 ГБ | від 69 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 256 ГБ | від 119 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →