Karta pamięci Lexar Professional 1066x microSDXC 64 GB (LMS1066064G-BNANG)
Lexar Professional 1066x microSDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 1066x microSDXC 64 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta Lexar Microsdxc 64GB 1066x Adapt SD LMS1066064G-BNANG | 91 zł |
Lexar 64GB microSDXC High-Performance 1066x UHS-I C10 A2 V30 U3 RF-SDMIC-L | 47 zł |
KARTA PAMIĘCI LEXAR Professional 64GB micro SD | 55 zł |
Lexar Professional 1066x UHS-I MicroSDXC, 64 GB, Flash memory class 10, Bl | 67 zł |
Lexar microSDXC Card C10 UHS-I A1 V30 U3 64GB - Oficjalny Sklep Xiaomi, Po | 99 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Lexar Professional 1066x microSDXC
Ceny na Lexar Professional 1066x microSDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x microSDXC 64 GB | od 47 zł | 9 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 128 GB | od 65 zł | 14 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 256 GB | od 151 zł | 8 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 512 GB | od 235 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →