Karta pamięci Lexar High-Performance 633x microSD 32 GB
Zdjęcia 12 |
Lexar High-Performance 633x microSDHC 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar High-Performance 633x microSD
Ceny na Lexar High-Performance 633x microSD |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 633x microSD 32 GB | od 47 zł | 1 oferta | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 64 GB | od 49 zł | 2 oferty | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 128 GB | od 40 zł | 7 oferty | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 512 GB | od 188 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →