Karta pamięci Lexar High-Performance 633x microSD 512 GB
Zdjęcia 12 |
Lexar High-Performance 633x microSDXC 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar High-Performance 633x microSD 512 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar 633x 512 GB Pamięć Flash MicroSDXC UHS-I Class 10 LSDMI512BB633A | 300 zł |
Lexar 512GB microSDXC High-Performance 633x UHS-I C10 A2 V30 U3 RF-SDMIC-L | 316 zł |
No name MEMORY MICRO SDXC 512GB UHS-I/W/ADAPTER LSDMI512BB633A LEXAR | 232 zł |
Karta Lexar 633x MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (LSDMI512BB633A | 188 zł |
Lexar, Karta pamięci High-Performance 633x micro SDXC 512GB UHS-I z Adapte | 213 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Lexar High-Performance 633x microSD
Ceny na Lexar High-Performance 633x microSD |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 633x microSD 32 GB | od 47 zł | 1 oferta | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 64 GB | od 49 zł | 2 oferty | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 128 GB | od 40 zł | 9 oferty | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 512 GB | od 188 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →