Karta pamięci Lexar Professional 1066x SDXC 64 GB
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Lexar Professional 1066x SDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 1066x SDXC 64 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Profesjonalna karta 1066 x 64 GB SDXC UHS-I seria srebrna odczyt do | 140 zł |
Lexar SDXC 64GB Professional 1066x UHS-I RF-SD-LXE-060 | 73 zł |
Karta Lexar Professional 1066x SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (LSD106606 | 83 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1066X Sdxc U3 (V30) Uhs-I R160/W70 64Gb | 73 zł |
Karta pamięci Lexar SDXC 64GB 1066x (160MB/s) Professional | 79 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar Professional 1066x SDXC
Ceny na Lexar Professional 1066x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x SDXC 64 GB | od 73 zł | 9 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 128 GB | od 95 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 256 GB | od 175 zł | 5 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 512 GB | od 578 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →