Карта пам'яті SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 64 ГБ (SDSDXV6-064G-GNCIN)
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s
Ціни на SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 64 ГБ | від 69 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 128 ГБ | від 115 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 256 ГБ | від 179 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →