Карта пам'яті SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 ГБ (SDSDXVT-032G-GNCIN)
Фото 4 |
SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Karta Extreme Sdhc 32 GB do 100 Mb/s Uhs-I Class 10 U3 V30 SDSDXVT | 50 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK SDHC Extreme 32GB 100MB/s C10 V30 UHS-I U3 S | 45 zł |
SanDisk Extreme SD - 100MB/s - 32GB | 56 zł |
SanDisk SDHC 32GB Extreme UHS-I U3 V30 100/60 MB/s RF-SD-SND-206 | 44 zł |
SanDisk SDHC 32GB Extreme 100/60MB/s | 44 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ціни на SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 ГБ | від 44 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 ГБ | від 47 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ | від 78 zł | 24 пропозиції | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 ГБ | від 156 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 ГБ | від 310 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →