Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ (SDSDXXO-032G-GN4IN)
Фото 5 |
SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb |
|
Повнорозмірна SD-карта, що забезпечує належну швидкодію для запису 4К-відео та серійної фотозйомки. Модель передбачається використовувати як сховища даних разом із фотоапаратами та відеокамерами. Вона відноситься до класу накопичувачів UHS-I Class 3 (U3) та промаркована позначенням класу відеозйомки V30. Це означає, що мінімально гарантована швидкість запису даних на картку становить щонайменше 30 МБ/с.
Загалом флешка розвиває темп запису до 90 МБ/с, а режимі читання швидкісні показника досягають позначки 100 МБ/с. SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb - це витривала SD-карта, що характеризується термостійкістю, водонепроникністю, удароміцністю, стійкістю до впливу рентгенівського випромінювання та іншим негативним факторам зовнішнього середовища. На додачу з карткою пам'яті користувач отримує дворічну підписку на фірмове програмне забезпечення RescuePRO Deluxe, яке призначається для відновлення втрачених або ненавмисно видалених даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ
Усі ціни 18 →Sandisk SDSDXXO-032G-GN4IN Karta MicroSDXC Extreme Pro 32 GB Czarny | 45 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 100MB/s - 32GB | 65 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme Pro SDHC 32GB 100/90 MB/s V30 UHS-I U3 SFSAN | 59 zł |
SanDisk SDHC 32GB Extreme Pro UHS-I U3 V30 100/90 MB/s RF-SD-SND-207 | 55 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDHC 32GB | 55 zł |
Модификації SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 45 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 95 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 327 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ | від 717 zł | 9 пропозицій |