Karta pamięci SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 GB (SDSDXXO-032G-GN4IN)
Zdjęcia 5 |
SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb |
|
Pełnowymiarowa karta SD, która zapewnia odpowiednią wydajność do nagrywania wideo 4K i zdjęć seryjnych. Model ma służyć jako pamięć masowa w połączeniu z aparatami i kamerami. Należy do klasy dysków UHS-I Class 3 (U3) i jest oznaczony oznaczeniem klasy nagrywania wideo V30. Oznacza to, że minimalna gwarantowana prędkość zapisu danych na kartę wynosi co najmniej 30 MB/s. Ogólnie dysk flash rozwija szybkość zapisu do 90 MB / s, aw trybie odczytu wskaźniki prędkości osiągają 100 MB / s. SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb to trwała karta SD, która jest odporna na ciepło, wodę, wstrząsy, promieniowanie rentgenowskie i jest przyjazna dla środowiska. Oprócz karty pamięci użytkownik otrzymuje dwuletni abonament na autorskie oprogramowanie RescuePRO Deluxe, którego zadaniem jest odzyskiwanie utraconych lub przypadkowo usuniętych danych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 GB
Wszystkie ceny 12 →Sandisk SDSDXXO-032G-GN4IN Karta MicroSDXC Extreme Pro 32 GB Czarny | 46 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 100MB/s - 32GB | 65 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme Pro SDHC 32GB 100/90 MB/s V30 UHS-I U3 SFSAN | 59 zł |
SanDisk SDHC 32GB Extreme Pro UHS-I U3 V30 100/90 MB/s RF-SD-SND-207 | 55 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDHC 32GB | 55 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ceny na SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 GB | od 46 zł | 14 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 GB | od 95 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 GB | od 326 zł | 23 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 TB | od 717 zł | 8 oferty |