Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB
Zdjęcia 14 |
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandisk - Cards SDSQXCD-128G-GN6MA Karta Micro Sd Czarny 128 GB | 76 zł |
SanDisk Extreme Pro microSD/SD - 200MB/s - 128GB | 93 zł |
SanDisk Karta Extreme Pro microSDXC 128GB 200/90 MB/s A2 V30 SFSANMD128SQX | 113 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme Pro SDSQXCY-128G-GN6MA, microSDXC, 128 GB | 255 zł |
SanDisk microSDXC Extreme Pro 128GB 200/90 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SDM | 94 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 48 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 76 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 129 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 282 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 514 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →