Karta pamięci SanDisk Extreme Plus V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB (SDSQXBZ-064G)
SanDisk Extreme Plus V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Plus V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SanDisk Extreme Plus MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (SDSQX | 99 zł |
SanDisk Karta pamięci SanDisk Extreme Plus microSDHC 64GB z adapterem | 70 zł |
Karta pamięci SanDisk Extreme Plus microSDHC 64GB z adapterem | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →