Karta pamięci Agfa MicroSD 64 GB (10582)
Agfa MicroSDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Agfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Agfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Agfa MicroSD 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agfa Photo - flash memory card - 64 GB - microSDXC UHS-I | 76 zł |
Karta pamięci AGFAPHOTO micro SDXC 64GB | 80 zł |
Karta AgfaPhoto Agfa MicroSD MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 V10 (SB6032 | 82 zł |
Karta Agfa Micro Sdxc 64gb 100mb/s U1 V10 +adapter | 80 zł |
Modyfikacje Agfa MicroSD
Ceny na Agfa MicroSD |
---|---|---|---|---|
Agfa MicroSD 16 GB | od 40 zł | 7 oferty | ||
Agfa MicroSD 32 GB | od 50 zł | 7 oferty | ||
Agfa MicroSD 64 GB | od 76 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →