Karta pamięci Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 64 GB (MB-MJ64KA)
Zdjęcia 3 |
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 64 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 64 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung MB-MJ64KA Karta Pamięci Biały 64 GB MB-MJ64KA/EU | 53 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance microSDHC 64GB MB-MJ64KA/EU | 54 zł |
Samsung PRO Endurance microSD/SD - 100MB/s - 64GB | 60 zł |
Samsung Samsung PRO Endurance 2022 microSD karta pamięci MB-MJ64KA/EU | 59 zł |
Samsung PRO Endurance microSDXC 64GB wersja 2022 RF-SDMIC-SAM-119 | 65 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30
Ceny na Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 64 GB | od 53 zł | 20 oferty | ||
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB | od 86 zł | 27 oferty | ||
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 256 GB | od 152 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →