Karta pamięci WD Purple QD101 microSD 64 GB (WDD064G1P0C)
Wideo 5Zdjęcia 6 |
WD Purple QD101 microSDXC 64Gb |
|
Dysk flash microSD przeznaczony do użytku z systemami nadzoru wideo i urządzeniami do przechwytywania wideo. Model jest dobrze przystosowany do nagrywania cyklicznego w trybie ciągłym przez wiele dni. Jest on oparty na 96-warstwowej pamięci flash 3D NAND. W tej konfiguracji dysk ma wewnętrzną pojemność 64 GB. Zasób WD Purple QD101 microSDXC 64 Gb deklaruje się na ponad 500 cykli zapisu i kasowania danych.
Model jest odpowiednim rozwiązaniem do ciągłego nagrywania wideo z niskim bitrate. Służy również jako dobra opcja do rezerwacji. Karta działa w szerokim zakresie temperatur otoczenia - od -25°s do +85°s. Kolejną różnicą między modelem a tradycyjnymi odpowiednikami jest obsługa rozszerzonych atrybutów, na przykład rejestru stanu kondycji do przewidywania pozostałych zasobów dysku. Szybkość odczytu i zapisu dysku flash nie jest deklarowana w oficjalnych specyfikacjach, ale w rzeczywistości osiąga 100 MB / s w sekwencyjnych operacjach odczytu i 60 MB / s podczas zapisywania na nośniku pamięci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Purple QD101 microSD 64 GB
Wszystkie ceny 8 →WD Purple SC Ultra Endurance microSD - 64GB | 115 zł |
WD Karta pamięci WD Purple microSDXC WDD064G1P0C (64GB; Class 10, Class U1 | 70 zł |
Western Digital WD SC QD101 - 64GB, Purple - WDD064G1P0C WDD064G1P0C | 57 zł |
WD Purple 64GB MICRO SD WDD064G1P0C - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 55 zł |
Karta pamięci WD Purple WDD064G1P0C 64GB QD101 Ultra Endurance MicroSDXC U | 68 zł |
Modyfikacje WD Purple QD101 microSD
Ceny na WD Purple QD101 microSD |
---|---|---|---|---|
WD Purple QD101 microSD 32 GB | od 31 zł | 8 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 64 GB | od 55 zł | 8 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 128 GB | od 118 zł | 7 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 256 GB | od 199 zł | 12 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 512 GB | od 516 zł | 8 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 1 TB | od 981 zł | 5 oferty |