Karta pamięci SanDisk Extreme Pro CompactFlash 64 GB
Wideo 2 |
SanDisk Extreme Pro CompactFlash 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro CompactFlash 64 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme Pro CF - 160MB/s - 64GB | 295 zł |
SanDisk Extreme Pro CF 64GB RF-CF-SND-054 | 349 zł |
Karta pamięci SANDISK Compackt Flash Eextreme Pro, 160MB/s, 64 GB | 342 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 160MB/S (64 GB) | 355 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 160MB/S (64 GB) | 355 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →