Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ (SDSDXDK-064G-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro V90 SDXC UHS-II U3 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandisk Extreme PRO SDSDXDK-064G-GN4IN Karta Pamięci SD 64 GB Czarny | 322 zł |
SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro UHS-II V90 300MB/s RF-SD-SND-196 | 513 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO 64GB | 382 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (SDSDXDK-064G- | 408 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 32 ГБ | від 243 zł | 10 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ | від 322 zł | 17 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 ГБ | від 604 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ | від 1 248 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →