Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 GB (SDSDXDK-064G-GN4IN)
Zdjęcia 3 |
SanDisk Extreme Pro V90 SDXC UHS-II U3 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandisk Extreme PRO SDSDXDK-064G-GN4IN Karta Pamięci SD 64 GB Czarny | 330 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 300MB/s - 64GB | 457 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO, SDXC, 64 GB | 432 zł |
SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro UHS-II V90 300MB/s RF-SD-SND-196 | 513 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO 64GB | 382 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 32 GB | od 223 zł | 11 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 GB | od 330 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 GB | od 602 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 GB | od 1 248 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →