Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 GB (SDSDXDK-256G-GN4IN)
Zdjęcia 3 |
SanDisk Extreme Pro V90 SDXC UHS-II U3 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANDISK - CARDS EXTREME PRO 256 GB SDXC karta pamięci do 300 MB/s UHS-II S | 1 577 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB | 1 286 zł |
Sandisk SDXC 256 GB EXTREME PRO 300MB/s C10 UHS-II V90 (w magazynie!) | 1 286 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB SDSDXDK-256G-GN4IN | 1 286 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 32 GB | od 243 zł | 10 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 GB | od 322 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 GB | od 604 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 GB | od 1 248 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →