Karta pamięci SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 256 GB (SDSDXXD-256G-GN4IN)
Zdjęcia 5 |
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Class 10 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ceny na SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 GB | od 46 zł | 14 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 GB | od 95 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 GB | od 326 zł | 23 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 TB | od 717 zł | 8 oferty |