Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 GB (SDSDXEP-256G-GN4IN)
Zdjęcia 3 |
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SanDisk 256GB Extreme PRO SDXC do 280 MB/s UHS-II Class 10 U3 V60 SD | 456 zł |
SanDisk SDXC 256GB Extreme Pro 280/150 MB/s V60 UHS-II RF-SD-SND-222 | 549 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB | 549 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB SDSDXEP-256G-GN4IN | 549 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (002154930000 | 539 zł |
Karta pamięci SanDisk Extreme PRO SDSDXEP-256G-GN4IN, SDXC, 256 GB | 617 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II
Ceny na SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64 GB | od 366 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 GB | od 252 zł | 11 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 GB | od 456 zł | 8 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 GB | od 1 763 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 1 TB | od 3 779 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →