Karta pamięci SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 GB
Wideo 3Zdjęcia 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme PRO 128GB CF Express Card Type B up to 1700MB/s for RAW 4K | 484 zł |
SanDisk Extreme Pro CFexpress - 1700MB/s - 128GB | 619 zł |
SanDisk CFexpress 128GB Extreme Pro 1700/1200 MB/s RF-CF-SND-081 | 599 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B 128GB | 599 zł |
KARTA SANDISK EXTREME PRO CFexpress 128GB (1700/1200 MB/s) | 657 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ceny na SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 GB | od 375 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 GB | od 484 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 GB | od 616 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 GB | od 799 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →