Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ
Відео 2Фото 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256Gb |
|
Високопродуктивний накопичувач для оперування величезними масивами даних на зразок збереження стиснених RAW-файлів у режимі серійної фотозйомки або запису 4К-відео з високим бітрейтом. У режимі читання картка пам'яті забезпечує швидкісні показники роботи до 1700 МБ/с, при записі інформації - до 1200 МБ/с. Також SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256Gb має зворотну сумісність з деякими картами XQD – їх можна використовувати на борту топових фотокамер із відповідними прошивками.
Експлуатація накопичувача допускається у температурних межах від -10 °С до +70 °С. Спокій за збереження даних на флешці забезпечується п'ятирічним гарантійним терміном та благами фірмового програмного забезпечення RescuePRO Deluxe. Ця програма дозволяє легко відновлювати втрачені або випадково стерті файли. Платою за такі видатні характеристики є непомірно висока вартість картки пам'яті. Однак варто враховувати, що модель націлена на професійне застосування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ
Усі ціни 21 →SanDisk Karta Extreme PRO Cfexpress typu B 256 GB do 1700 MB/S do wideo RA | 1 390 zł |
SanDisk Extreme Pro CFexpress - 1700MB/s - 256GB | 1 037 zł |
SanDisk Professional PRO-CINEMA CFexpress VPG400 Type B 256 GB RF-CF-SND-0 | 1 918 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B 256GB | 1 058 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B 256GB | 1 058 zł |
Модификації SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ | від 376 zł | 17 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 ГБ | від 488 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ | від 616 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 ГБ | від 1 596 zł | 14 пропозицій |