Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 GB (SDSDXEP-128G-GN4IN)
Zdjęcia 3 |
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme PRO 128 GB V60 UHS-II 280/100 MB SDSDXEP-128G-GN4IN | 214 zł |
SanDisk SDXC 128GB Extreme Pro 280/100 MB/s V60 UHS-II RF-SD-SND-221 | 375 zł |
Sandisk SDXC 128 GB EXTREME PRO 280MB/s C10 UHS-II (w magazynie!) | 352 zł |
SanDisk Extreme PRO SDXC™ UHS-II Card - 128GB - SDSDXEP-128G-GN4IN SDSDXEP | 732 zł |
Karta pamięci SanDisk Extreme PRO SDSDXEP-128G-GN4IN, SDXC, 128 GB | 376 zł |
SanDisk SanDisk Extreme PRO 128GB V60 UHS-II SD, 280/100MB/s,V60,C10,UHS-I | 409 zł |
SanDisk 128GB SDXC Extreme PRO 280MB/s V60 UHS-II - darmowy odbiór w 22 mi | 375 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II
Ceny na SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64 GB | od 366 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 GB | od 214 zł | 8 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 GB | od 457 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 GB | od 1 763 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 1 TB | od 3 779 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →