Karta pamięci SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 GB (SDSQUNC-128G-GN6MA)
Wideo 8 |
SanDisk Ultra microSDXC UHS-I 128Gb |
|
Bezpretensjonalna „pszczółka robocza” w kompaktowej obudowie z deklarowanym wsparciem transmisji danych przez szybką magistralę UHS-I. Dyski SanDisk Ultra Series MicroSDXC są dostępne w wersjach 64 GB, 128 GB i 200 GB. Szybkość sekwencyjnego odczytu i zapisu informacji z karty nie powinna być mniejsza niż 10 MB/s Potwierdzeniem tego jest fakt, że SanDisk Ultra microSDXC UHS-I należy do 10.
klasy szybkości. Maksymalna szybkość odczytu danych z pendrive'a to około 80 MB/s. Wraz z napędem dostarczany jest adapter dla „dorosłego” rozmiaru SD, który znajduje się na pokładzie wielu aparatów i kamer. Ze względu na swoją wszechstronność karta pamięci może być również używana w połączeniu z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfon lub tablet oraz rejestratorami DVR. Pendrive jest wyposażony w odporne na wstrząsy, wodoszczelne i ciepłoodporne "mundury", aby działały nawet w przypadku awarii urządzenia "nośnika" napędu microSD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 GB
Wszystkie ceny 10 →SanDisk Ultra microSDXC 128GB Class 10 UHS-I karta pamięci adapter SD do w | 109 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128GB Class 10 UHS-I karta pamięci adapter SD do V | 109 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128 GB Class 10 UHS-I karta pamięci adapter SD do | 109 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128GB Class 10 UHS-I karta pamięci adapter SD do M | 109 zł |
SanDisk Ultra Android microSDXC 128 GB do 80 MB/s Class 10 karta pamięci a | 205 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra microSD UHS-I
Ceny na SanDisk Ultra microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD UHS-I 16 GB | od 45 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 32 GB | od 47 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 64 GB | od 48 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 GB | od 109 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 GB | od 85 zł | 20 oferty |